Özel Ders

Birebir özel derslerle hem okula takviye hem sınavlara hazırlık “beraber el ele daha öteye” vizyonumdur arkadaşlar. Okula takviyede zaten kendim de Milli Eğitimde öğretmenlik yaptığım için müfredatla uyumlu olarak birebir konu konu ve adım adım ilerleyerek yani sindire sindire bütün konuları işlemiş oluyoruz.
Sınavlara hazırlıkta daha çok pratik yapma ve zamandan hız kazanma bizim temel amaçlarımız olacaktır.
Unutmayın ki özel ders ciddi bir iştir ve bu işi profesyonel olarak yapan birinden alacağınız dersin size katkısı çok daha fazla olacaktır. Zaten ilk derste matematiği yaşam biçimi olarak kabullenmiş, alanında uzman birinden ders alıyor olduğunuzu göreceksiniz.
2009 yılından beri her seviyede ve her sınıfta öğrencilerim oldu ve bu öğrencilerim şu anda istedikleri hedeflerde bulunuyorlar.

Özel Dersleri Nasıl İşliyoruz?

Matematik ve Geometride hem evimde hem öğrencinin evinde düzenli olarak program takibi yapıyorum. Özel ders başladıktan sonra öğrencime değişik kaynaklardan derlediğim sorulara kendi hazırladığım soruları da ekleyip geniş bir soru havuzu oluşturuyorum ve derslerde bu sorulardan yararlanıyorum. Bir konu bitiminde mutlaka o konudan şimdiye dek ÖSYM sınavlarında çıkmış soruları çözüyoruz.
Her dersin bitiminde öğrenciye bir sonraki derse kadar tamamlanması üzere yeterince ödev veriyorum ve bir sonraki dersin başında öğrencinin takıldığı soruları çözüyoruz. Aynı zamanda belli aralıklarla o zamana değin işlenen konularda öğrencinin ne durumda olduğunu ölçen tarama sınavları uyguluyorum. Hangi sınıfta olursa olsun öğrencim için her okul sınavından önce özel bir okul sınavı hazırlıyorum ve bu sınavı beraber çözüyoruz.
Bunun yanında öğrenci bana WhatsApp tan soru sorabilir ve uygun olduğum zamanda soruların çözümünü öğrencime yolluyorum.

Open chat
Size nasil yardimci olabilirim?